İnfinity Pk Server 212.174.136.70
Merhaba!

Foruma Hoş Geldiniz !
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz.!
Merhaba!

Foruma Hoş Geldiniz !
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyunlar Programlar 1299 Pw Server Tanıtım Herşey Burada

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İnfinity Netowrk Pk Serverın Paneli  

İnfinity Network 83/1 Pk Server Açıldı > 212.174.136.70 Sizi Aramızda Görmekten Gurur Duyarız

Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex)

4 posters
YazarMesaj
HeavenKiller
İnfinity Oyuncu
İnfinity Oyuncu

Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex) Empty
MesajKonu: Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex)   Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex) EmptySalı Kas. 17, 2009 3:28 am

https://2img.net/r/ihimizer/i/r4343252365436734634353.png/

Bun Np ler Axsiondaki abilerim olamasaydı Yapamazdım Axsion Clanındaki Herkese Tskler

Embarassed
AxiCellcuK
İnfinity Oyuncu
İnfinity Oyuncu
AxiCellcuK

MesajKonu: Geri: Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex)   Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex) EmptySalı Kas. 17, 2009 7:52 pm

Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex) R4343252365436734634353Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex) W1025

Canın Saolsun Mustafa ... Sen Hiç Olmazsa Ba$kaları Gibi Yediğin Kaba Yapmadın... Bizi Bırakmadın Sana Te$ekkür Etmesi Gerekn Biziz Aslında..
HeavenKiller
İnfinity Oyuncu
İnfinity Oyuncu

MesajKonu: Geri: Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex)   Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex) EmptySalı Kas. 17, 2009 8:01 pm

Saol abi siz olmasaydınız kasamazdım zaten bu npleri sizle sadece np kasmadım herşeyimi paylasatım sız bana iii dediniz ben size abilerim dedı hepinize tskler
:Eisha
Üye
Üye
:Eisha

MesajKonu: Geri: Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex)   Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex) EmptySalı Kas. 17, 2009 8:41 pm

ben solo 12k kastm :S:S en fazla 3k pt ile kasmısımdır
AxiCellcuK
İnfinity Oyuncu
İnfinity Oyuncu
AxiCellcuK

MesajKonu: Geri: Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex)   Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex) EmptySalı Kas. 17, 2009 10:01 pm

Burdaki Fark O aDam Warrior Sen Asas'sın..Bizim Clanda Asaslar Bile Partiyle Kasar. Np Bizim İçin Önemli Değildir . Birlik Dostluk.. Belki Herkes Anlayamaz ama Axi0n'da Olan Herkes Bunun Farkında
HeavenKiller
İnfinity Oyuncu
İnfinity Oyuncu

MesajKonu: Geri: Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex)   Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex) EmptyÇarş. Kas. 18, 2009 12:10 pm

evet bızım clanda onemlı olan dostluk bunu kımseye anlatamadık bız bazı clanlar gıbı np peşinde deiliz biz sadece dost arıyoruz np ıstesek zaten kasarız bu nu kımse anlıyamadı anlarsınız ışlh!!!!!!!!
DonTe
- İnfinity ADMİN -
- İnfinity ADMİN -
DonTe

MesajKonu: Geri: Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex)   Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex) EmptyPerş. Kas. 19, 2009 1:01 am

Burası Siyaset Alanı Degil Arkadaşlar.. Lütfen Yorumlarınız Düzgün Olsun..

;;

Nazar Etme ne olur İste Senınde Olur..

Başarının Devamını Dilerim
http://infinity.benimforum.org

Yeah Sonunda Nazi Heaven Dex)
1 sayfadaki 1 sayfası